ANIME I MANGA NEWS POKEMON

Autor Hellboya zaprezentował autorskie szkice swoich ulubionych Pokémon’ów

Kwarantannowa nuda udziela się również artystom, którzy realizują w tym czasie wiele pomysłowym projektów. Niedawno swoją pracą mająca na celu odstraszenie koronawirusa podzielił się Junji Ito, natomiast teraz, Mike Mignola, czyli twórca Hellboy’a, postanowił spróbować swoich sił w rysowaniu pokemonów. 

Mignola zaczął publikować autorskie opracowania Poké-stworków na swoim koncie na Twitterze, a te bardzo przypadły do gustu internautom i szybko obiegły całą sieć. Stworzone przez niego szkice prezentowały jego własne interpretacje Pokémon’ów z regionu Kanto, co może wskazywać, iż artysta najbardziej lubi kieszonkowe stworki należące do pierwszej generacji serii. Mingnola opublikował już łącznie 6 szkiców, z których ostatni pojawił się kilkanaście godzin temu. Wszystkie z nich możecie zobaczyć poniżej:

Przedstawione przez artystę ryciny są wykonane w jego charakterystycznej stylistyce, a ich najbardziej zauważalną cechą są puste źrenice , które sprawiają, iż poszczególne pokemony posiadają bardziej mroczną prezencję. Prace pojawiały się na Twitterze Mignoli wczoraj oraz dziś, a więc nie wykluczone, że na dniach pojawi się ich jeszcze więcej. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.