ANIME I MANGA NEWS

Autor One Piece’a wyjawia jakie hobby mają poszczególni reprezentanci Najgorszej Generacji

„Najgorsza Generacja” to niezwykle ważna dla uniwersum One Piece’a grupa piratów, których listy gończe przekraczają kwotę ponad 100,000,000 Bsymbol za głowę. Każdy z reprezentantów tego konkretnego pokolenia pełni ważną rolę w przebiegu fabuły serii, a Eiichiro Oda postanowił rzucić światło dzienne na to, co potężni piraci lubią robić w wolnym czasie. 

Dla Światowego Rządu oraz Czterech Imperatorów, Najgorsze Pokolenie, jest niczym innym, jak bandą problematycznych dzieciaków, które na ich nieszczęście, dysponują ogromną siłą. Młodzi piraci niejednokrotnie udowadniali, iż nie są byle amatorami, sukcesywnie stawiając czoła największy szychom uniwersum i to właśnie wokół tej grupy kręci się duża część fabuły One Piece. Osobowość poszczególnych reprezentantów Najgorszego Pokolenia postanowił niedawno przybliżyć widzom oraz czytelnikom, sam Eiichiro Oda, który zaprezentował infografikę opisującą zainteresowania młodych wilków morskich:

Wskazane przez Odę zainteresowania zdają się być jak najbardziej zgodne z uosobieniem poszczególnych postaci. Na największą uwagę z całego zestawienia zasługuje Scratchmen Apoo, który cytując jednego z użytkowników Reddit’a – „ma jaja ze stali skoro serfuje będąc władającym”.

 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.