ANIME I MANGA NEWS

Autorka Fullmetal Alchemist zapowiedziała swoją nową mangę!

Wygląda na to, że czeka nas kompletnie nowa historia od Hiromu Arakawy, czyli autorki mangi Fullmetal Alchemist! Nadchodząca seria wciąż nie posiada oficjalnego tytułu, jednak najprawdopodobniej będzie opowiadać będzie historię łucznika. 

 

W chwili obecnej nie wiemy o nowym projekcie Hiromu Arakawy praktycznie nic. “Praktycznie” ponieważ mówi się, że nowa manga osadzona ma być w feudalnej Japonii i opowiadać historię nastoletniego łucznika. Wiadomo również, że – podobnie jak historia braci Elric – seria publikowana będzie na łamach magazynu Shonen Gangan, należącego do Square Enix.

Poza tym, nie znamy na razie żadnych konkretów, takich jak tytuł czy przybliżona data premiery. Autorka opublikowała za to pierwszą grafikę, która okraszona została podpisem “Coming Soon”. W zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że już 12 lipca otrzymamy specjalne ogłoszenie z okazji 20. urodzin Stalowego Alchemika. Zapowiedziana informacja pojawić się właśnie na łamach nadchodzącego wydania Shonen Gangan i niewykluczone, że to właśnie tam poznamy pierwsze szczegóły dotyczące nowej mangi.

Wszystko wskazuje na to, że to właśnie ta informacja jest “tym czego fani na pewno nie będą chcieli przegapić”. Na szczegóły najlepiej jednak poczekać do premiery nowego wydania magazynu, w którym niewykluczone, że czeka nas również zapowiedź czegoś związanego z Alchemikiem. O wszystkim dowiecie się na naszej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)źródło: CBR ; potężny informator Ruro Bucciarati

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: