ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Baki Hanma sezon 2 część 2 – kiedy premiera nowych odcinków na Netflixie?

Po niezwykle udanej premierze pierwszej części 2. sezonu serii Baki Hanma na Netflixie, przyszła pora na kontynuację akcji. Kolejna partia epizodów ma już wyznaczoną datę premiery! Na szczęście nie będzie trzeba długo czekać. 

 

Pierwsza część drugiego sezonu Baki Hanma zadebiutowała na Netflix dokładnie 26 lipca 2023 roku. Jak już wcześniej było wiadomo, na tym nie koniec, bowiem sezon podzielono na dwie części!

Druga część kontynuacji serii, zgodnie z oficjalnymi zapowiedziami Netflixa, ma trafić do biblioteki platformy już 24 sierpnia 2023 roku! Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nadchodzących odcinków:

Dotychczasowe odcinki drugiego sezonu serii skupiały się wokół postaci Pickle’a, który od czasów dinozaurów hibernował głęboko pod ziemią i został wskrzeszony dzięki najnowocześniejszej technologii. W mandze, wątek ten nazywał się „The Pickle War Saga”.

Nowe odcinki adaptować będą natomiast kompletnie nowy arc, znany w mandze jako „The Father vs Son Saga”. Zgodnie z tytułem, oscylować on będzie przede wszystkim wokół rywalizacji Baki’ego ze swoim ojcem – Yujiro. Jest to ostatni arc pochodzący z mangowego pierwowzoru, a więc możecie się spodziewać po nim sporo dramaturgii.


 

Kolejność oglądania cyklu Baki

 

Czy zastanawia Cię kwestia właściwej kolejności oglądania cyklu „Baki”? Poniższy artykuł pomoże ci rozwiązać wszelkie wątpliwości!

Anime Baki – Jaka jest właściwa kolejność oglądania?

 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.