KINO I SERIALE NEWS

Barbenheimer stało się faktem! Ruszyły prace nad filmem

Popularny mem już niebawem zmaterializuje się w postaci prawdziwego filmu! Wytwórnia Full Moon Features rozpoczęła prace nad niespodziewaną produkcją, która ma ukazać się – uwaga – jeszcze w tym roku. Nie muszę chyba dodawać, że nie będzie to film klasy A… 

 

Równoległa premiera filmów Barbie i Oppenheimer wywołała zjawisko znane w sieci jako Barbenheimer. Zaczęło się od zwykłych memów bazujących na kontraście koncepcyjnym oraz kolorystycznym obu produkcji, które z czasem podłapały same sieci kin na całym świecie, choćby organizując łączone emisje obydwu filmów w formie maratonu.

Kinematograficzny mem wejdzie niebawem na zupełnie nowy poziom, gdyż – jak się okazuje – zainspirował powstanie prawdziwego filmu!

Barbenheimer będzie dziełem wytwórni Full Moon Features, znanej z produkcji kina klasy B. Twórcy ogłosili nie tylko rozpoczęcie prac, ale i podzielili się zarysem fabularnym oraz przewidywaną datą premiery!Oficjalny plakat promujący film

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się wraz z początkiem września 2023 roku, a jego premiera przewidziana jest jeszcze na tegoroczny okres świąteczny. Obsady aktorskiej wciąż nie ujawniono – jednak nie oszukujmy się – i tak raczej nie będą to znajome twarze. Co ciekawe, na razie nie wiadomo nawet kto ów film reżyseruje.

Fabuła Barbenheimer brzmi mniej więcej jak historia wygenerowana przez AI:

W mieście Dollsville grupa lalek-naukowców – pod przewodnictwem Dr.Barbenheimer – pracuje nad bombą atomową. Ich nadrzędnym celem ma być obalenie patriarchatu raz na zawsze. Czy wraz z trwaniem wojny lalki nie zniszczą więcej niż początkowo zamierzały?

Dla porównania łapcie scenariusz tego samego filmu, które faktycznie wygenerowało dla mnie AI (jest lepszy): 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.