GAMING KINO I SERIALE NEWS

Batman i Suicide Squad mogą doczekać się nowych gier. Zarejestrowano domeny dla tajemniczych projektów DC

Kolejno w sierpniu oraz październiku przyszłego roku, do kin zagościć mają reebot Legionu Samobójców oraz nowa wersja Batmana. Wyglada na to, że poza filmami doczekać możemy się również produkcji growych, a świadczyć o tym mogą zarejestrowane niedawno domeny. 

Użytkownik forum ResetEra kryjący się pod pseudonimem Drifting Orbit, podzielił się swoim dość interesującym znaleziskiem. Zgodnie z udostępnionym przez niego screenem, 16 czerwca, firma MarkMonitor Inc. zarejestrowała tajemniczą domenę „sucicidesquadgame.com„. W ciągu kolejnych dni zarejestrowano również następne dwie nazwy stron: „gothamknightsgame.com” oraz „suicidesquadkillthejusticeleague.com„, wszystkie zarejestrowane w tej samej firmie, która to odpowiedzialna jest między innymi za oficjalną domenę wbgames.comPierwsze dwie domeny dość jasno zwiastują nadejście gier z uniwersum Batmana oraz Suicide Squad, natomiast ta trzecia, może mieć związek z nachodzącym filmem.

Na razie musimy pozostać w stanie częściowej niewiedzy, jednak już 22 sierpnia odbędzie się wirtualny event DC FanDome, na którym to najprawdopodobniej dowiemy się czego dokładnie dotyczą wspomniane domeny, a być może zobaczymy nawet pierwsze zwiastuny.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.