GAMING NEWS TECHNOLOGIA

Będą konkrety dotyczące gier na PS5! Prezentacja Future of Gaming zapowiedziana

Nowa generacja zbliża się wielkimi krokami, jednak Sony w dalszym ciągu kontynuuje politykę udzielania kolejnych informacji w bardzo skromnych dawkach. Wszystko ma zmienić się już w ten czwartek, kiedy to podczas prezentacji PS5 – Future of Gaming, zaprezentowane zostaną najciekawsze z nadchodzących tytułów. 

AKTUALIZACJA! – WYDARZENIE ZOSTAŁO PRZEŁOŻONE. WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ.

Pokaz PlayStation 5 wisiał w powietrzu już od dłuższego czasu, a coraz głośniej mówiło się o prezentacji mającej odbyć się „gdzieś na początku czerwca”. Sony w końcu zdecydowało się na oficjalną informację a propos wydarzenia, na którym pokazane zostaną zapowiedzi tytułów nowej generacji. PS5 – Future of Gaming odbędzie się już w ten czwartek (4 czerwca), o godzinie 22:00 czasu polskiego i jak podkreślił sam szef PlayStation, Jim Ryan, „będzie to pierwsza tak konkretna dawka informacji o PS5„.

Sony zaznaczyło, iż będzie to dopiero początek prezentacji związanych z PS5. Cyfrowe konferencje związane z samą konsolą oraz nadchodzącymi produkcjami mają od teraz odbywać się systematycznie. Jako iż będzie to pierwszy tego typu pokaz, firma z pewnością przygotowała dużo mocnych ogłoszeń, a więc zdecydowanie jest na co czekać!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.