ANIME I MANGA NEWS

Bleach: Thousand-Year Blood War – Kiedy nowe odcinki?

30 września 2023 roku otrzymaliśmy podwójny odcinek (#25/#26) serii Bleach: Thousand-Year Blood War, wraz z którym zakończył się 2 Part serii. 3 część o podtytule The Conflict już teraz otrzymała oficjalną zapowiedź! Jest pierwszy zwiastun. 

 

Zaraz po emisji łączonych odcinków 25. i 26. w sieci pojawiła się oficjalna aktualizacja związana z serią Bleach: TYBW. Przedstawiciele firmy Viz Media opublikowali pierwszy plakat promujący oraz – co ważniejsze – zwiastun 3 Partu, zatytułowanego „The Conflict”.

Dodatkowo, potwierdzono planowany termin premiery nowych odcinków, który to póki co ogranicza się do samej daty 2024. Artykuł ten zostanie zaktualizowany w momencie, gdy tylko poznamy dokładniejszą datę.Plakat promujący 3 Part Bleach: Thousand-Year Blood War / © Tite Kubo/Shueisha, TV TOKYO, dentsu, Pierrot, Viz Media

Przypomnijmy, że na całość Bleach: Thousand-Year Blood War złożą się 4 części, z których każda będzie liczyć 12-13 odcinków. Oznacza to, że w chwili pisania tego artykułu dotarliśmy do połowy materiału.

Anime Bleach: Thousand-Year Blood War adaptować będzie całość zakończonej w sierpniu 2016 roku mangi autorstwa Tite Kubo. W ramach serii zobaczymy więc zawartość tomów 55-74 (ostatni wydany tom Bleach).1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.