ANIME I MANGA NEWS

Bleach: TYBW – Druga część serii zakończy się godzinnym odcinkiem!

8 lipca 2023 roku rozpoczęła się emisja drugiej z czterech planowanych części anime Bleach: Thousand-Year Blood War. Okazuje się, że druga porcja odcinków zakończy się z przytupem, gdyż zwieńczy ją odcinek specjalny! 

 

Mamy dobrą i złą wiadomość. Zła jest taka, że bieżący sezon serii Bleach: TYBW oficjalnie dobiegnie końca już 30 września 2023 roku. Dobra brzmi natomiast tak, że tego dnia zobaczymy nie jeden, a tak naprawdę dwa odcinki serii!

Ekipa produkcyjna odpowiedzialna za anime poinformowała, że druga część zostanie zwieńczona odcinkiem specjalnym. Stanowić go mają odcinki #25 i #26 (tudzież #12 i 13# jeśli patrzeć tylko na obecny part) połączone w jeden godzinny epizod!Przypomnijmy, że kontynuacja serii od Tite Kubo obejmie wszystko od 55. tomu do samego końca mangi. Całość anime ukazać ma się natomiast w 4 porcjach. Oznacza to, że 30 września (w dniu emisji omawianego odcinka specjalnego) będziemy na półmetku serii.

W Polsce, Bleach: Thousand-Year Blood War można na bieżąco oglądać na platformie Dinsey+. Niestety wymaga to polubienia się z angielskimi napisami.1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.