GAMING NEWS POKEMON

Blissey zmierza do Pokemon Unite!

Nieco ponad dwa tygodnie od debiutu Gardevoira, do Pokemon Unite trafi kolejny kieszonkowy stworek. Już w tym tygodniu gracze powitają nowego pokemona w roli supportera, który uratuje niejeden teamfight!

 

Na oficjalnym koncie Pokemon Unite na twitterze pojawiła się zapowiedź kolejnej grywalnej postaci. Do gry lada moment trafi Blissey, który najlepiej sprawdzi się na pozycji pokemona wspierającego. Ewolucja Chansey zadebiutuje w produkcji już tej środy, czyli 18 sierpnia. 

Blissey zawierać będzie zestaw ataków idealnie wpisujący się w rolę typowego supporta. Jego umiejętności nie będą może czyścić wrogich pasków zdrowia, ale skupią się na leczeniu oraz zwiększaniu prędkości ataków podstawowych. Szczególnie przydatny może okazać się jego Unite Move, który polega na doskoku do sojusznika i niwelowaniu otrzymywanych przez niego obrażeń. Poniżej możecie zobaczyć jak to wszystko prezentuje się w praktyce: Co ciekawe, Blissey był jednym z pierwszych pokemonów, który znalazł się na – opublikowanej niedawno – nieoficjalnej liście zmierzających do gry stworków. Za jej publikacje odpowiada data miner o pseudonimie Eclipse i poza nadchodzącym supporterem, wskazuje ona jeszcze na kilkanaście innych pokemonów. Nie wiadomo ile z nich faktycznie trafi do gry, jednak na liście znalazł się również potwierdzony już Blastoise, co sugeruje, że może ona nie mijać się z prawdą.

Pokemon Unite już niedługo przestanie być grą ekskluzywną dla Nintendo Switch. Już we wrześniu, produkcja trafi również na urządzenia z systemami iOS oraz Android. 1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.