GAMING NEWS

Bug w Sims 4 sprawia, że Simowie podpalają toalety podczas oddawania moczu

Najnowszy patch tytułu od Electronic Arts miał przygotować The Sims 4 na nadejście nowej zawartości dodatkowej – Życie Eko. Wersja gry okraszona numerem 1.63.133.1020 dodała między innymi długo wyczekiwaną drabinę, jednak jak donosi serwis Rock Paper Shotgun, do produkcji wkradł się pewien zabawny błąd.

Bugi występujące przy okazji aktualizacji poszczególnych tytułów nie są niczym nowym i zdarzają się zarówno te drobne, jak i takie bardzo poważne w skutkach. Błąd występujący w aktualnej wersji The Sims 4 wizualnie wygląda jak ten drugiego rodzaju i może zadziwić niejednego gracza, jednak w rzeczywistości jest zupełnie nieszkodliwy. Mowa tutaj o korzystaniu z toalety, a konkretniej oddawaniu moczu, podczas którego Simowie dosłownie podpalają ubikację. 

Proces wygląda co najmniej komicznie, a gracze warunkują pojawienie się niecodziennego buga dodaniem do gry strażaków, którzy zaimplementowani zostali do gry w tym samym patchu. Nie jest to jedyny zabawny bug z najnowszej aktualizacji, bowiem pojawił się również problem w korzystaniu z drabiny, na którą z jakiegoś powodu może wchodzić kilka Simów jednocześnie, nakładając się na siebie nawzajem. Oba niedociągnięcia w kodzie zadziwiają, jednak to właśnie płonące toalety podbiły serca internautów. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.