ANIME I MANGA NEWS

Całkowita ilość mang Jujutsu Kaisen w obiegu wzrosła o 25% w zaledwie 13 dni!

Dokładnie 13 stycznia wspominaliśmy o tym, że manga autorstwa Gege Akutamiego przekroczyła próg 20 milionów egzemplarzy mang w obiegu (nie sprzedanych kopii). Wiele zmieniło się przez ostatnie 13 dni, bowiem liczba ta wzrosła do 25 milionów, zwiększając liczbę istniejących kopii sprzed premiery anime aż o 290%! 

 

Wydawnictwo Shueisha potwierdziło właśnie, iż manga Jujutsu Kaisen oficjalnie przekroczyła próg 25 milionów(!) egzemplarzy w obiegu, czyli sumy wydrukowanych kopii fizycznych wraz ze wszystkimi sprzedanymi mangami w wersji cyfrowej. Ilość egzemplarzy mangi na rynku rośnie w zatrważającym tempie odkąd wystartowała emisja animowanej adaptacji od studia MAPPA. Od premiery serii w październiku, w cztery miesiące tytuł zaliczył wzrost kopii w obiegu o aż 290% i nie zanosi się na to, aby zawrotne tempo dodruku miało jakkolwiek zwolnić.Zainteresowanie serią jest w chwili obecnej kolosalne, co znakomicie pokazał wykres oglądalności poszczególnych serii w 2020 roku, opublikowany niedawno przez serwis Crunchyroll, gdzie Jujutsu Kaisen znalazło się w ścisłej topce – i to mimo że debiutowało na dwa miesiące przed końcem roku(!).

Niebywałą wręcz popularność mangi pokazał również ostatni ranking Oricon, w którym wszystkie 15 wydanych do tej pory tomów Jujutsu Kaisen, znalazło się w TOP 16 zestawienia bestsellerów, zaraz za najnowszym tomem Attack on Titan #33.źródło: Anime News Network 

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.