GAMING NEWS

Call of Duty: Warzone odnotowuje 50 milionów graczy w pierwszym miesiącu

Wygląda na to, że zainteresowanie produkcjami z gatunku Battle Royale, w ciągu ostatnich kilku lat, nie zmalało ani trochę. Nowy darmowy tytuł multiplayer spod szyldu Call of Duty, ma już za sobą pierwszy miesiąc, a obecne wyniki są zdecydowanie miarą dużego sukcesu gry. 

Call of Duty: Warzone oficjalnie wystartowało 10 marca tego roku i właściwie od samego początku cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem graczy. Activision idealnie trafiło z datą wypuszczenia swojej gry, gdyż z uwagi na kwarantanne, po Warzone sięgnęło bardzo wiele osób, od razu po premierze tytułu. Produkcja odnotowała imponujący wynik 50 milionów graczy w swoim pierwszym miesiącu, zrównując się z konkurencyjnym Apex Legends, które po takim samym czasie, cieszyło się praktycznie identycznym zainteresowaniem graczy.

Ilość aktywnych graczy CoD: Warzone wzrasta z każdym dniem, na co istotny wpływ ma z pewnością zawarty w grze crossplay, pozwalający użytkownikom na wspólne ogrywanie tytułu, bez względu na rodzaj urządzenia, z którego korzystają. Produkcja Activision jest całkowicie darmowa, a więc jeśli szukacie czegoś do wspólnego pogrania ze znajomymi, tytuł ten jest jak najbardziej warty uwagi.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.