KINO I SERIALE NEWS

CANAL + oraz BBC Studios tworzą polską wersję serialu The Office

Kultowy mockument autorstwa Ricky’ego Gervaisa oraz Stephena Merchanta otrzyma adaptację osadzoną w realiach polskiego biurowca. The Office PL zostanie wyprodukowane przez CANAL + Polska oraz BBC Studios i zadebiutuje już tej jesieni! 

 

Kultowe The Office zyskało uznanie na całym globie i doczekało się adaptacji w wielu różnych krajach. Brytyjska produkcja – mimo wielu lat na karku – cieszy się ostatnio spora popularnością, będąc najchętniej oglądanym serialem w USA w 2020 roku. Format biurowego mockumentu – na licencji pierwowzoru – zrealizowano już m.in. w Czechach, Izraelu, Chile oraz Indiach. Okazuje się, że już niedługo doczekamy się również rodzimego wydania!

Firmy CANAL + Polska oraz BBC Studios podjęły się wyprodukowania serialu The Office PL, który jest już na zaawansowanym etapie zdjęć. Produkcja bazować będzie na scenariuszu oryginału, jednak skupi się wokół pracowników firmy „Kropliczanka”, produkującej wodę mineralną. W rolach głównych wystąpią Piotr Polak oraz Vanessa Aleksander, natomiast reżyserem serialu został Maciej Bochniak.The Office PL zadebiutuje jeszcze w tym roku, a dokładnie – już tej jesieni. Serial emitowany będzie na kanale CANAL + Premium, jednak trafi również do biblioteki platformy CANAL + Online.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.