KINO I SERIALE NEWS

Castlevania: Nocturne z potwierdzonym drugim sezonem!

Pod koniec września bieżącego roku, biblioteka Netflixa doczekała się premiery animowanego serialu Castlevania: Nocturne. Owa produkcja oficjalnie doczeka się kontynuacji, która to już teraz otrzymała swój pierwszy teaser! 

 

Castlevania: Nocturne to spin’off Castlevanii od Frederator Studios, który zadebiutował na Netfliksie 28 września 2023 roku. Serial został ciepło przyjęty przez fanów, którzy to od wczoraj nie muszą martwić się o nadejście kontynuacji.

Włodarze Netflixa już teraz oficjalnie potwierdzili nadejście drugiego sezonu! Na razie za wcześnie jeszcze na konkretną datę premiery, jednak w sieci pojawił się pierwszy teaser:Castlevania: Nocturne skupia się na postaciach Richtera Belmonta (potomka bohaterów znanych z głównego cyklu) oraz Marii Renard. Wspomnianych bohaterów kojarzyć można z gry Castlevania: Rondo of Blood, jednak dopiero w Nocturne możemy poznać ich wcześniej nieopowiedzianą historię.  Akcja produkcji dzieje się we Francji, a konkretniej podczas rewolucji francuskiej w 1792 roku.

Oficjalną datę premiery serialu najpewniej poznamy w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Najprawdopodobniej możemy spodziewać się podobnego metrażu co w przypadku pierwszego sezonu – czyli 8 odcinków, po około 30 minut każdy.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.