ANIME I MANGA JAPONIA NEWS

Ciekawszego merchu z Evangeliona chyba jeszcze nie grali…

Seria Neon Genesis Evangelion przyzwyczaiła fanów do różnorodnych współprac z innymi firmami. Ich efektem były liczone w tysiącach produkty spożywcze, maszynki do golenia, telefon, gitara, a nawet plastikowe homary przypominające jednostki EVA. Zaraz, co?!  

 

Okazuje się, że marketingowcy odpowiedzialni za promocję Evangeliona mają w zanadrzu coraz bardziej interesujące pomysły na współprace. Jedna z ostatnich, została nawiązana z firmą Fujimi Mokei, która stworzyła zdecydowanie jedne z oryginalniejszych figurek opartych na serii. Plastikowe modele przedstawiają nic innego, jak… homary inspirowane wyglądem jednostek EVA-01 i EVA-02!

Wyjątkowo oryginalne figurki są częścią serii “Independent Science Project” i kosztować mają 3650 jenów za sztukę (ok. 130 pln). Homary nie są jeszcze w sprzedaży, jednak już teraz można zamówić je w preorderze na stronie AmiAmi.Figurki posiadają ruchome złączenia na całej długości szczypiec, dzięki czemu można będzie je dowolnie ustawiać oraz zaciskać w nich przeróżne obiekty. Nie inaczej jest z ogonem, który również zachować ma ustawioną wcześniej pozycję, co umożliwia odtworzenie konkretnych póz. W zestawie znajdą się również dopasowane kolorystycznie naklejki, którymi będzie można odpicować swojego homara wedle upodobania.

Wysyłka homarzych figurek oficjalnie rozpocząć ma się 25 października 2021 roku. Jeśli chcecie wejść w ich posiadanie to radze się spieszyć, ponieważ już teraz zdają się cieszyć coraz większym zainteresowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°).Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: