GAMING NEWS PLOTKA

Crash Bandicoot 4 może być większy niż trzy poprzednie części razem wzięte!

Dokładnie tydzień temu, na popularnym 4chanie pojawił się dość spory przeciek dotyczący gry Crash Bandicoot 4, a były to zrzuty ekranu pochodzące ze zwiastuna niezapowiedzianego wówczas tytułu. Ich wiarygodność potwierdzona została wraz z opublikowaniem wspomnianego trailera, natomiast teraz, pojawił się kolejny przeciek z Crashem w roli głównej!

Screeny udostępnione przez jednego z użytkowników 4chan’a, okazały się faktycznie pochodzić ze zwiastuna Crash Bandicoot 4: It’s About Time, a jedynie data premiery, którą według nich miał być dzień 9 października, okazała się w rzeczywistości być o tydzień szybsza. Zwiastun został przyjęty bardzo pozytywnie, a wielu graczy zwraca uwagę na bardzo zróżnicowaną scenerię gry, którą może wyjaśniać przeciek wywołany przez amerykańską sieć GameStop. Ta rozesłała swoim klientom e-maile promujące nadchodzącą odsłonę Crash’a, w których zawarta była informacja o zaimplementowaniu do tytułu ponad 100 poziomów!

Patrząc różnorodności zwiastuna wydaje się to być jak najbardziej możliwe i jest już pewne, iż będziemy mieli do czynienia z największą produkcją w historii serii Crash Bandicoot. Jeśli wspomniane „ponad 100 poziomów” okaże się prawdą, będzie to gra większa niż poprzednie trzy części razem wzięte. Tytuł ukaże się 2 października 2020 roku na konsole PS4 oraz Xbox One.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.