GAMING NEWS

Crash Bandicoot 4 – Wyciekły zrzuty ekranu oraz data premiery

Różnego rodzaju przecieki ostatnio zdarzają się coraz częściej, a tym razem mówimy o leak’u dość sporej wagi, bowiem udostępnione zdjęcia mają rzekomo pochodzić z nieopublikowanego jeszcze zwiastuna gry Crash Bandicoot 4. Na jednym z nich widać nawet datę premiery tytułu. 

Wspomniany przeciek ma swoją genezę w jednym z wątków na forum internetowym 4chan, gdzie jeden z anonimowych użytkowników, postanowił podzielić się zrzutami ekranu, rzekomo pochodzącymi ze zwiastuna gry Crash Bandicoot 4: It’s About Time, czyli nadchodzącej odsłony popularnej serii platformówek. Pierwszy, związany z grą, przeciek miał miejsce już kilka dni temu, kiedy to dane z tajwańskiej bazy danych, zdradziły, iż tytuł trafi między innymi na PS4 oraz Xbox One. Udostępnione wczoraj screeny zdradzają sporo więcej, w tym datę premiery gry, która rzekomo ma odbyć się 9 października 2020 roku. 

Wspomniane zrzuty ekranu wydają się być całkiem wiarygodne, co najpewniej zostanie zweryfikowane w ciągu najbliższych dni. Wszystkie z nich możecie zobaczyć poniżej, jednak uprzedzam, że ich jakość nie jest najwyższych lotów:

EDIT: Pojawił się oficjalny trailer! Data premiery przewidziana jest na 2 października 2020!

 

źródło: GRY-OnLine.pl

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.