GAMING MOBILE NEWS

Crash Bandicoot: On The Run – Crash dostanie nową grę mobilną

Seria Crash Bandicoot zaliczyła dość huczny powrót na scenę wraz z ujawnieniem zwiastuna czwartej odsłony zatytułowanej Crash Bandicoot: It’s About Time. Okazuje się, iż to nie wszystko, bowiem pojawi się również nowy tytuł mobilny z Crashem w roli głównej. 

Crash zmierza na urządzenia z systemami iOS oraz Android! Nadchodząca mobilna odsłona serii nosi tytuł Crash Bandicoot: On The Run i została stworzona przez należącą do Activision, firmę King, odpowiedzialną między innymi za niezwykle popularne Candy Crush Saga. Rozgrywka będzie mocno przypominać formułę znaną z tytułów takich jak Temple Run, Pitfall czy Subway Surfers, gdzie jako Crash, będziemy pokonywać liczne zręcznościowe poziomy znane z poprzednich odsłon serii. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun wspomnianej produkcji:

Przedpremierowa rejestracja jest już dostępna na stronie King, a osoby które ją wykonają otrzymają dostęp do limitowanej skórki „Blue Hyena” już od samego startu gry. Data premiery mobilnej odsłony Crasha nie została jeszcze ujawniona, w przeciwieństwie do nachodzącej 4. odsłony serii, która zadebiutuje już 2 października. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: