GAMING NEWS

Cyberpunk 2077 bez obsunięć. CD Projekt NIE zamierza przekładać daty premiery gry

Praktycznie każda branża została w sposób odczuwalny dotknięta przez trwającą pandemię COVID-19. Nie inaczej jest w przypadku gałęzi rozrywkowej, czego widocznym efektem, są masowo przesuwane premiery filmów oraz gier. Polski deweloper nie zamierza rezygnować ze swojego wcześniejszego postanowienia i informuje, iż data premiery gry Cyberpunk 2077, póki co pozostaje bez zmian.

W samym marcu, ze względu na pandemię koronawirusa, przełożonych zostało wiele ważnych premier. Xbox Game Studios zmuszeni byli przesunąć datę publikacji Minecraft Dungeons oraz Wasteland 3, natomiast Sony, do odwołania wycofało się z nadchodzącej premiery flagowego The Last of Us 2. W całym tym chaosie całkiem dobrze trzyma się nasz rodzimy CD Projekt, który przy okazji opublikowania najnowszych wyników finansowych, poinformował, że data premiery Cyberpunk 2077 pozostaje bez zmian. 

Firma już od pierwszych dni marca wdrożyła system pracy zdalnej, która jak informuje Prezes Zarządu ds. finansów firmy, Piotr Nielubowicz, powinna być w pełni wystarczająca, aby ukończyć tytuł w wyznaczonym czasie. Wygląda więc na to, że najbardziej wyczekiwana produkcja ostatnich lat, ukaże się zgodnie z planem 17 września 2020 roku. 

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.