ANIME I MANGA GAMING NEWS

Cyberpunk 2077 dostanie serię anime na Netflixie!

W dniu dzisiejszym odbyła się wyczekiwana impreza CD Projektu, Night City Wire, na której zaprezentowany został nowy zwiastun oraz materiał z rozgrywki. O ich pokazaniu było wiadomo już wcześniej, jednak niespodziewanie zapowiedziana została również seria anime, która pojawi się na Netflixie w 2022 roku!

Wyczekiwana produkcja polskiego dewelopera ma ukazać się dopiero 19 listopada, a już światło dzienne dociera do informacji o coraz to kolejnych projektach związanych z cyberpunk’owym uniwersum. Niedawno ogłoszono, iż wydawnictwo Dark Horse Comics pracuje nad komiksem opartym o Cyberpunk 2077, który ma zadebiutować już 9 września. Okazuje się, że gra i komiks to nie wszystko, bowiem popularne japońskie studio Trigger, podejmie się stworzenia anime zatytułowanego Cyberpunk Edgerunners, które w 2022 roku ma trafić na Netflix!

Ciekawostka: Powyższy teaser został wyprodukowany przez firmę Tofu Media należącą do Krzysztofa Gonciarza oraz Kasi Mecinski. 

Studio Trigger znane jest między innymi z serii, takich jak Kill la Kill, Darling in the FranXX czy niedawne Brand New AnimalNa efekt końcowy przyjdzie nam trochę poczekać, jednak kolejny epizod imprezy Night City Wire ma odbyć się już „za kilka tygodni”, a wówczas możliwe, że poznamy więcej szczegółów na temat tego i innych projektów.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.