GAMING NEWS

Cyberpunk 2077 powrócił do Playstation Store

Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia zeszłego roku i ledwie tydzień po swojej premierze, został usunięty ze sklepu Playstation Store. Powodem bezprecedensowego zagrania Sony był kiepski stan techniczny gry na PS4. Mimo, że tytuł ponownie trafił do usługi, wciąż odradzany jest jego zakup na konsoli poprzedniej generacji. 

 

Po wielu miesiącach rozłąki, ostatnia produkcja rodzimego CD Projektu ponownie zawitała do PS Store. Twórcy wciąż pracują nad optymalizacją gry pod konsole poprzedniej generacji, jednak wciąż niewyeliminowane zostały wszystkie problemy. Redzi regularnie wypuszczali kolejne aktualizacje, jednak dopiero niedawny patch 1.23 przekonał Sony do przywrócenia gry.

Mimo to, w zakładce Cyberpunka 2077 w sklepie PlayStation wprost odradzany jest jego zakup na standardową wersję Playstation 4. Tytuł uległ natomiast znacznej poprawie w wersjach na PS4 Pro oraz PS5.W ramach rekompensaty, wszyscy posiadacze Cyberpunk 2077 na PS4, otrzymają darmowy upgrade tytułu do wersji na nową generacje. Wydarzyć ma się to gdzieś w drugiej połowie bieżącego roku. 

Pozostaje nam trzymać kciuki, że już niedługo wszystkie wersje gry zostaną doprowadzone do porządku, a twórcy będą mogli skupić się na tworzeniu nowej zawartości. W planach jest między innymi sieciowy moduł Cyberpunka, jednak jego produkcja na razie odsunięta została na drugi plan.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: