ANIME I MANGA NEWS

Czeka nas „ważne ogłoszenie” z okazji 20-lecia Fullmetal Alchemist!

Manga Fullmetal Alchemist zadebiutowała dokładnie 12 lipca 2001 roku i już w przyszłym miesiącu obchodzić będziemy jej 20. urodziny. Autorka serii, Hiromu Arakawa, wyznała właśnie, że w dniu rocznicy, fani otrzymają pewne „ważne ogłoszenie”!

 

Wygląda na to, że czeka nas zapowiedź kompletnie nowego projektu związanego ze Stalowym Alchemikiem! Już 12 lipca – czyli w dniu jubileuszowej rocznicy mangi – Hiromu Arakawa ogłosić ma światu pewną ważną informację.

Na razie nie wiemy nic więcej, poza tym, że ów ogłoszenie pojawić ma się na łamach magazynu Shounen Gangan, na którego okładce znajdą się bracia Elric.Nowy projekt może okazać się praktycznie wszystkim, więc dla własnego zdrowia nie warto nastawiać się odrazu na wznowienie anime. Warto przypomnieć, że w tym roku mieliśmy już jedno „ważne ogłoszenie” – dotyczące serii Hunter x Hunter, które okazało się być grą typu escape room.

W tym wypadku sprawa wygląda jednak trochę bardziej obiecująco. Ogłoszenie zostało zapowiedziane jako „informacja, której fani na pewno nie mogą przegapić”, co daje spore nadzieje na coś dużego. Cokolwiek nie kryłoby się pod enigmatycznym nowym projektem, na pewno dowiecie się o tym na naszej stronie. 

Pozostaje nam trzymać kciuki, że nie będzie to kiepska gra mobilna ( ͡° ͜ʖ ͡°)źródło: CBR

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.