ANIME I MANGA NEWS

Cztery nowe mangi trafią na łamy magazynu Weekly Shonen Jump!

Weekly Shonen Jump jest zdecydowanie najpopularniejszym w Japonii magazynem, oferującym swoim czytelnikom najświeższe rozdziały topowych mang. Czasopismo regularnie wzbogaca się o kompletnie nowe serie, jednak w ciągu najbliższych miesięcy wystartują aż cztery nowe mangi, które wystartują kolejno w każdym z czterech najbliższych wydań magazynu.  

 

Pierwszy nowy tytuł zadebiutuje już 25 stycznia, wraz z premierą siódmego w tym roku wydania WSJ i jest to The Young Lord Who is Skilled at Escaping (Nige Jōzu no Wakagimi) autorstwa Yuseia Matsuia. Autor ten ma na swoim koncie popularną serię Assassination Classroom, a niektórzy z was, kojarzyć mogą go z pracy nad mangowym pierwowzorem – emitowanego niegdyś na kanale Jetix – Bobobo-bo-Bo-bobo. Pierwszy rozdział mangi składać się będzie z 52 stron (w tym jednej kolorowej), a o fabule wiadomo na razie tylko tyle ile można wydedukować z tytułu, czyli najogólniej mówiąc, będzie to historia uciekającego księcia.Do pozostałych trzech zapowiedzianych tytułów należą: Aiterushi (Kazusa Inaosa), Witch Watch (Kenta Shinohara) oraz Clones Ball Parade (Yūki Kamata/Ashibi Fukui), które wystartują kolejno w 9,10 i 11 numerze magazynu, w dniach 1, 8 i 15 lutego.

O wszystkich czterech seriach wciąż nie wiadomo zbyt wiele, a więc na te konkretniejsze informacje, będziemy zmuszeni poczekać do ich premiery. Niewykluczone, że wśród nich kryje się tytuł, który za kilka lat może dostać popularną adaptację anime, a więc zdecydowanie warto mieć je na oku!źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.