ANIME I MANGA NEWS

Cztery nowe odcinki Naruto z przełożoną datą premiery!

Jakiś już czas temu dowiedzieliśmy się o interesujących planach związanych z 20. rocznicą anime Naruto. Z okazji jubileuszu, studio Pierrot podjęło się stworzenia 4 nowych odcinków tej kultowej serii. Miały one ukazać się lada moment, jednak premierę przełożono. 

 

W lipcu tego roku dowiedzieliśmy się o 4 nowych odcinkach Naruto, ukazujących anime w odświeżonym wydaniu. Za wspomniane epizody odpowiadać będzie studio Pierrot (Bleach), a ich powstanie związane z – obchodzonym w zeszłym roku – 20. jubileuszem serii.

Premiera pierwszego z odcinków zapowiedziana była na 3 września 2023. Kolejne trzy miały ukazywać się w tygodniowych odstępach. Jak się jednak właśnie okazało – wszystko się nieco opóźni.Powodem opóźnienia ma być czas, którego ekipa produkcyjna potrzebuje nieco więcej, aby doszlifować tworzony materiał. Nową datę premiery mamy poznać w najbliższym czasie i pojawi się ona w tym artykule, gdy tylko będzie znana.

Dokładna data „urodzin” animowanego Naruto przypada na dzień 3 października. Istnieje szansa, że to właśnie ten dzień stanowić będzie nową datę premiery pierwszego z nadchodzących odcinków.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.