GAMING NEWS

Darmowe 500 000$ do odebrania w GTA Online

Rockstar w najnowszej aktualizacji wprowadził mnóstwo promocji oraz sposobów na zdobycie szybkiej kasy. W obliczu kwarantanny serwery GTA Online znów pękają w szwach,a firma robi co może, aby gracze mieli co robić w wirtualnym Los Santos. Jest to na pewno dobry moment na powrót do serii, a przynajmniej warto się choć raz zalogować ponieważ zapewni to spory zastrzyk gotówki.

Każdy gracz, który zaloguje się do dowolnej sesji GTA Online do 9 kwietnia otrzyma w prezencie od Rockstar’a 500,000$, przelane na konto bankowe wewnątrz gry. Pieniądze trafią na nasze konto w Maze Bank najpóźniej w ciągu 7 dni od pierwszego kwietniowego zalogowania. Dodatkowo na mapę Los Santos trafiły dwie mocno opłacalne próby czasowe, z których dosłownie w kilka minut możemy zarobić kolejne 600 000$(do jednej z nich potrzebujemy mieć zakupiony pojazd RC Bandito).

Zdecydowanie wartym uwagi są również wszystkie rozgrywki w zakresie trybu Arena War. Aż do 8 kwietnia, wszystkie nagrody zdobyte podczas serii gier w tym trybie są potrojone, co pozwala na zarobienie nawet 70 000$, w przypadku rozegrania najbardziej opłacalnej „Rzezi”. Przecenione zostało również kilka przydatnych inwestycji:

  • RC Bandito (-40%)
  • Warsztat przy Arenie (-50%)
  • Grotti X80 Proto (-50%)
  • Ocelot Stomberg (-60%)
  • czołg RC Invade & Persuade (-40%)

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.