GAMING NEWS

Darmowe gry od Sony w ramach akcji Play at Home!

Japoński gigant branży technologicznej postanowił z impetem dołączyć do akcji #stayathome, udostępniając użytkownikom kilka bardzo godnych uwagi tytułów (oczywiście bezpłatnie). Do skorzystania z promocji nie wymagane jest posiadanie subskrypcji PS Plus. Gry może odebrać każdy chętny, a nie zdecydowanie nie są one byle jakie….

Sony wystartowało z inicjatywą Play at Home, mającą zachęcić graczy do pozostania w domu, podczas globalnej kwarantanny. Firma zdecydowała się poprzeć mądry slogan wybrzmiewający z nazwy inicjatywy, udostępniając graczom kilka mocnych pozycji. Od 16 kwietnia od godziny 1:00 czasu polskiego, każdy użytkownik PS4 może bezpłatnie włączyć do swojej biblioteki gry Journey oraz Uncharted: The Nathan Drake Collection (zawierającą pierwsze trzy części cyklu).

Wyżej wspomniane tytuły pozostaną w bibliotece gracza już na stałe. Sony poinformowało również o stworzeniu specjalnego funduszu, przeznaczonego dla małych, niezależnych deweloperów, którzy obecnie zmagają się z problemami finansowymi. W puli hojnego przedsięwzięcia znalazło się aż 10 000 000 $, które trafią do najbardziej potrzebujących twórców gier. Szczegóły dotyczące możliwości dołączenia do programu mamy poznać już niebawem.

#STAYATHOME

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: