GAMING NEWS

Darmowe GTA V od Epic Games Store już sprzedawane na Allegro

Od dwóch dni, fani GTA V mają niemałą okazję do świętowania, bowiem platforma Epic Games Store, udostępniła piątą odsłonę cyklu Grand Theft Auto całkowicie za darmo. Niektórzy użytkownicy Allegro uznali to za znakomitą okazję do zarobienia pieniędzy na ludzkiej niewiedzy i zaczęli sprzedawać konta EGS z darmową kopią gry. 

Tego typu promocja nie mogła potoczyć się inaczej w realiach naszego niezwykle przedsiębiorczego kraju. Nie minęły nawet dwie pełne doby odkąd Epic Games sprezentowało graczom darmową kopię GTA V, a już znaleźli się „pomysłowi” biznesmeni, którzy w cenie, nawet do kilkudziesięciu złotych, sprzedają konto Epic Games Store, z przypisaną do biblioteki grą Rockstar’a. Wystawione na Allegro aukcje okraszone są hasłem „konto na własność”, a zdążyli się już na nie złapać pierwsi kupujący, którzy zwyczajnie nie słyszeli o trwającej obecnie promocji. 

Aż przykro patrzeć jak ktoś próbuje sprzedać drugiej osobie coś, po co bez problemu można sięgnąć całkowicie za darmo. Jak widać żerowanie na cudzej niewiedzy, wciąż jest i będzie wykorzystywane przez internetowych „handlarzy”, co jest nie tyle nielegalne, co nieetyczne.

źródło: PPE

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.