GAMING NEWS

Data premiery Cyberpunk 2077 ponownie opóźniona!

Gdyby wszystko poszło zgodnie z pierwotnymi planami CD Projektu, w Cyberpunk’a gralibyśmy już od ponad dwóch miesięcy. Polski deweloper początkowo przełożył datę premiery gry na 17 września, jednak dosłownie kilka minut temu, w chwili pisania tego artykułu, nastąpiła kolejna zmiana w tym segmencie. 

Wyczekiwana produkcja polskiego dewelopera na szczęście ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku! Zmiana jest nie aż tak duża, bowiem zaktualizowana data premiery to 19 listopada. Na oficjalnym Twitterze gry pojawił się właśnie oficjalny komunikat wystosowany przez Marcina Iwińskiego oraz Adama Badowskiego, z którego dowiadujemy się, iż Redzi potrzebują jeszcze trochę czasu na końcowe szlify tytułu.

Firma przyznaje, iż w pełni zdaje sobie sprawę z tego, że może w ten sposób naruszać zaufanie wobec masy wyczekujących produkcji fanów, jednak zapewnia, że decyzja ta została podjęta, aby w ręce graczy trafił produkt kompletny, który zostanie z nimi na całe lata. Całe szczęście, że nowa data premiery wciąż mieści się w 2077 roku kalendarza Nepalskiego, a więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Nepalczycy zagrają w grę w 2077 roku właśnie. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.