GAMING NEWS

Datamierzy dokopali się do konkretów dotyczących nowej odsłony Call of Duty

Pierwsze przecieki dotyczące nadchodzącej odsłony COD-a pojawiły się w sieci w zeszłym miesiącu, kiedy to kilku dociekliwych graczy dokopało się do wersji alpha nowej odsłony serii, kryjącej się pod tytułem kodowym The Red Door. Na podobne znalezisko natrafili właśnie dataminerzy przeszukujący konsolę Xbox One, dzięki czemu prawdopodobnie poznaliśmy tytuł produkcji. 

Pliku odkrytego na PSN w czerwcu bieżącego roku nie udało się rzecz jasna odpalić, jednak odpowiedzialnym za odkrycie graczom, udało się dowiedzieć kilku szczegółów na temat produkcji. Analiza dataminerów wykazała istnienie przynajmniej dwóch wariantów rozgrywki – Warzone Mode oraz Zombie Mode, a także dwóch enigmatycznych trybów, kryjących się pod nazwami WZZM (Warzone Zombie Mode?) oraz CT.  Na kolejne odkrycia w sprawie musieliśmy czekać, aż do teraz, bowiem na ślady The Red Door natrafili także gracze przeszukujący Xboxa One, z tą różnicą, że tym razem udało się alfę uruchomić. 

W nową odsłonę serii, co było do przewidzenia, nie udało się nikomu zagrać, jednak samo uruchomienie wystarczyło, aby poznać podtytuł gry, który brzmi Call of Duty: Black Ops CIA. Obecna wersja alfy waży ponad 81 GB. Obecnie nie podano oficjalnych informacji na temat daty premiery wspomnianego tytułu, jednak wiele wskazuje na to, że nowy COD pojawi się w okolicach września 2020 roku. 

źródło: GRYOnLine.pl

 

 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.