GAMING NEWS

Death Stranding z ogromnym zainteresowaniem na platformie Steam

Na najnowszą produkcję Hideo Kojimy, pecetowcy musieli czekać niecałe 8 miesięcy od premiery gry na konsoli PS4. Recenzje wyraźnie pokazują, iż zdecydowanie było na co czekać, a duże zainteresowanie portem widać zwłaszcza na platformie Steam, gdzie Death Stranding króluje w zestawieniu bestsellerów. 

„Symulator kuriera” z hukiem wbił się na pierwszą oraz trzecią pozycję zeszłotygodniowej listy bestsellerów. Zajęcie dwóch pozycji listy przez ten sam tytuł zdarza się nie po raz pierwszy, jednak Valve nigdy nie wytłumaczyło jaki jest powód takiego zapisu. Wspomniana lista zestawia dostępne na Steam’ie gry pod względem wygenerowanych przychodów i mimo iż oficjalnie nie wiadomo ile osób zakupiło PC-owe Death Stranding, serwis SteamSpy szacuje liczbę nabywców tytułu na ponad 575 tysięcy. 

Gracze nie tylko chętnie kupują produkcję od Kojima Productions, ale równie chętnie spędzają w niej swój cenny czas. W dniu wczorajszym gra odnotowała swój all-time peak, w którym w tytuł symultanicznie grało ponad 32 tysiące osób, co jest wynikiem wyśmienitym jak na grę single player.

źródło: GRYOnLine.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.