ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Demon Slayer trafi do biblioteki polskiego Netflixa!

Okazuje się, że polski Netflix lada moment wejdzie w posiadanie kolejnej głośnej serii anime! Biblioteka serwisu wzbogaci się o niezwykle popularne Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer), co stanie się jeszcze w tym miesiącu! 

 

Na polskiej wersji Netflixa niespodziewanie pojawiła się podstrona serii Demon Slayer! Subskrybenci platformy, który wciąż nie mieli okazji zapoznać się z uniwersum autorstwa Koyoharu Gotouge, będą mieli ku temu okazję już 14 września. 

Nie wiadomo czy tego dnia zobaczymy cały pierwszy sezon. Możliwe bowiem, że będzie on ukazywać się w kawałkach – do czego Netflix zdążył nas już przyzwyczaić.Seria Kimetsu no Yaiba zaliczyła gwałtowny wzrost popularności od czasu premiery animowanej adaptacji, która zadebiutowała w kwietniu 2019 roku. Manga posiada obecnie grubo ponad 150 milionów kopii w obiegu, a pełnometrażowy film, który ukazał się w październiku zeszłego roku, został najbardziej kasową produkcją w historii Japonii! Biorąc pod uwagę nabycie licencji do tytułu przez Netflixa, możliwe, że kinowy Mugen Train z czasem również trafi do oferty serwisu.  

Warto wspomnieć, że w drodze jest drugi sezon odcinkowego Demon Slayera, który ma zadebiutować jeszcze w tym roku! Akcja nadchodzących odcinków będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z filmu kinowego, a więc warto obejrzeć go przed ich premierą.1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.