ANIME I MANGA NEWS

Demon Slayer – Trzeci sezon anime na premierowym zwiastunie

Fani wyczekujący kontynuacji animowanego Demon Slayer’a otrzymali właśnie pierwszy pełnoprawny wgląd w nadchodzący  3. sezon serii! W sieci pojawił się oficjalny zwiastun nowych odcinków, które zaadaptują mangowy wątek Swordsmith Village (Wioska Kowali). 

 

Podczas zakończonego już wydarzenia „Kimetsu no Utage: Yūkaku-hen” nie zabrakło nowości związanych z wyczekiwanym, trzecim sezonem Kimetsu no Yaiba. W trakcie eventu premierowo zaprezentowano zwiastun nowych odcinków serii, które przedstawią nam wydarzenia z rozdziałów należących do arc’u Swordsmith Village.

Wspomniany, niemal 3-minutowy zwiastun możecie zobaczyć poniżej: Zarówno dotychczasowy reżyser serii (Haruo Sotozaki) jak i projektant postaci (Akita Matsushima) będą pracować nad nadchodzącymi odcinkami. Żadnych zmian nie doczekała się również obsada aktorska, a całość niezmiennie animowana będzie przez studio ufotable.

Manga Demon Slayer wydawana była na łamach magazynu Weekly Shonen Jump od lutego 2016 do maja 2020 roku. Całość zmieściła się w 23 tomach zbiorczych (ostatni wydany w grudniu 2020 roku), z których wszystkie sprzedały się w łącznej ilości przekraczającej 150 miliony egzemplarzy.źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.