GAMING NEWS

Developer LoL’a ujawnił, która rola jest obecnie najsilniejsza

Doszły nas ciekawe doniesienia związane z popularnym League of Legends. Podczas jednej ze swoich niedawnych transmisji, Phreak z zespołu deweloperów ujawnił, która rola jest najlepsza w grze. Rzekomo ma ona być o „około 20% silniejsza od reszty”. 

 

Postać Riot Phreak’a z pewnością nie jest obca fanom Ligi Legend. Wspomniany pracownik Riot Games nie tylko często występuje przed kamerą. Był również ważną postacią związaną z historią znanego streamera – Tylera1.

Tak się składa, że Riot Phreak po godzinach jest również streamerem – i to właśnie na jednym ze streamów poruszył ciekawą kwestię. Zapytany przez jednego z widzów o to, która rola jest obecnie najsilniejsza na Rifcie, bez namysłu przyznał, że dżungla.Phreak następnie kontynuował swoją myśl, twierdząc iż jungler jest w tej chwili o około 20% silniejszą rolą od innych. Wyznał również, że gdyby Riot Games osłabiło tą pozycję o 15%, prawdopodobnie byłoby to sprawiedliwe, a rola wciąż pozostałaby najsilniejsza.

„W przeszłości mieliśmy duży problem polegający na tym, że dżungla nie była popularną rolą. W tej chwili jeśli twój dżungler został automatycznie uzupełniony – jesteś w dupie.” Grę najczęściej wygrywa drużyna, której leśnik nie jest autofillem.” – powiedział Riot Phreak

Zdaniem dewelopera Riot Games, programiści mimo to nie zamierzają w najbliższym czasie osłabiać dżunglerów. Dopiero co udało się uczynić tą rolę bardziej przystępną, a więc ingerowanie w nią w najbliższym czasie mijałoby się z celem.

Najbliższe aktualizacje najprawdopodobniej nie przyniosą nerfów związanych z rolą dżunglera. Na pewno należy się ich jednak spodziewać w niedalekiej przyszłości.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.