GAMING NEWS

Diablo 4 umożliwi szczegółową customiazcję postaci

Data premiery Diablo 4 wciąż stoi pod dużym znakiem zapytania, jednak wciąż dowiadujemy się o poszczególnych nowinkach, które trafią do nadchodzącej odsłony. Jedną z nich będzie zaawansowany kreator postaci, który umożliwi zadbanie o wygląd naszego bohatera jak nigdy wcześniej!

 

Od premiery Diablo 3 minęło już ponad 9 lat, jednak nie zapowiada się na to, aby „czwórka” zdążyła zadebiutować jeszcze w tym roku. Do sieci od czasu do czasu trafiają natomiast pojedyncze informacje dotyczące tytułu, z których ostatnia, może ucieszyć sporą część graczy. Diablo 4 umożliwić ma bowiem szczegółową customizację postaci, której w tak rozbudowanej formie, nie uświadczyliśmy w żadnej z poprzednich odsłon.

O wspomnianej możliwości poinformowali pracownicy działu artystycznego Blizzarda, podczas kwartalnego update’u. Zgodnie z ich słowami – ” W Diablo 4 będzie można zmienić wizualne cechy postaci, takie jak np. twarz, fryzura, oczy, zarost, tatuaże czy biżuteria. Większość z elementów będzie dostępna dla wszystkich klas, jednak niektóre będą ekskluzywne dla konkretnych z nich.Osoby ceniące sobie wygląd i dopasowanie elementów uzbrojenia również mogą być spokojne, gdyż twórcy postanowili zadbać również o ten aspekt. Okazuje się, że każdą część wyposażenia będzie można pofarbować wedle własnego uznania. Wybranymi barwnikami będzie można potraktować zarówno całość ekwpiunku jak i jego poszczególne elementy.

Na razie wciąż nie mamy oficjalnej informacji dotyczącej daty premiery Diablo 4. Warto jednak pamiętać, że już 23 września zadebiutuje Diablo II: Resurrected, a jeszcze w tym samym roku również mobilne Diablo Immortal.źródło: IGN Polska 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.