GAMING NEWS

Diablo II: Resurrected zapowiedziane!

Nieoficjalne doniesienia z końca zeszłego miesiąca okazały się być prawdziwe – i jak się właśnie okazało – czeka nas oficjalna reedycja Diablo II! Nadchodząca produkcja, okraszona podtytułem Resurrected, otrzymać ma więcej niż odświeżoną grafikę i zadebiutować ma jeszcze w tym roku. 

 

Otwarcie tegorocznego Blizzonu z pewnością przypadło do gustu wielu graczom, bowiem zawsze miło jest usłyszeć o remasterze jednej z najbardziej kultowych gier w swoim gatunku. Premiera Diablo II: Resurrected została oficjalnie potwierdzona, a gra pojawić ma się na PC, PS4, PS5, XSX/S oraz Nintendo Switch gdzieś w trakcie bieżącego roku.

Produkcją gry miała pierwotnie zająć się ekipa odpowiedzialna za kiepsko przyjęte Warcraft 3: Reforged, jednak finalnie zajęli się nią twórcy czwartej odsłony wraz ze studiem Vicarious Visions.Zmian względem oryginału dopatrywać będzie można się szczególnie w segmencie oprawy wizualnej, która otrzyma m.in. kompletnie nowe animacje zaklęć, pełen rendering 3D oraz wsparcie dla rozdzielczości 4K. Pojawić mają się także opcjonalne zmiany w gameplayu, do których zaliczają się: opcja automatycznego podnoszenia złota, nowy interfejs czy powiększenie pojemności ekwipunku.

Poza tym do odświeżonej odsłony trafią nowe efekty dźwiękowe, odświeżone scenki przerywnikowe oraz możliwość włączenia grafiki rodem z pierwowzoru.

Diablo II: Resurrected zawierać będzie rozszerzenie Pan Zniszczenia1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.