GAMING MOBILE NEWS

Diablo Immortal ma ukazać się jeszcze w tym roku

2021 rok przyniesie nam nie tylko Diablo II: Resurrected. Wszystko wskazuje na to, że po blisko 3 latach od niesławnej zapowiedzi, gracze otrzymają  również mobilną odsłonę cyklu o podtytule Immortal. Twórcy wyznali, że planują wypuścić grę jeszcze w tym roku. 

 

Na nadejście wyczekiwanego Diablo 4 będziemy musieli poczekać co najmniej do przyszłego roku. Twórcy nie zamierzają jednak zostawić fanów samym sobie. Wygląda na to, że obydwie nadchodzące produkcje cyklu – Diablo II: Resurrected oraz Diablo Immortal, ukażą się  jeszcze w 2021 roku. Tak przynajmniej wynika z raportu opublikowanego na stronie Activision Blizzard.

Data premiery pierwszego z wymienionych tytułów, ogłoszona została już podczas zapowiedzi. Jest to jednak pierwsza oficjalna wzmianka o tegorocznej premierze mobilnego Immortal. Warto brać jednak poprawkę na wciąż problematyczną pandemię, która może te plany pokrzyżować.

Tytuł ukazać ma się w wariancie free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Dostępny będzie zarówno na urządzeniach z systemem iOS jak i z Androidem. Diablo Immortal w zeszłym miesiącu miało swoją pierwszą zamkniętą alfę. Pomimo licznych kontrowersji wokół produkcji, została ona pozytywnie przyjęta przez pierwszych recenzentów.

Twórcy potwierdzają, że produkcja oficjalnie weszła w drugą fazę testów i znajduje się obecnie na dobrej drodze, aby trafić do graczy w planowanym terminie. źródło: Game Rant 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.