KINO I SERIALE NEWS TECHNOLOGIA

Disney Plus – Poznaliśmy dokładną datę premiery oraz cenę usługi w Polsce!

Nadeszła chwila, wraz z którą jeden z najbardziej wyczekiwanych serwisów streamingowych w końcu trafi na polski rynek. Mowa o platformie Disney Plus, której przedstawiciele właśnie ujawnili cenę abonamentu oraz dokładną datę premiery w naszym kraju! 

 

W trakcie ostatnich kilku miesięcy do Polski zawitały aż trzy z najpopularniejszych serwisów streamingowych. W październiku otrzymaliśmy dostęp do Amazon Prime, ledwie trzy tygodnie temu do HBO Max, a już niebawem doczekamy się polskiego startu serwisu Disney Plus!

Wyczekiwana platforma, oferująca wiele niedostępnych u nas do tej pory hitów, oficjalnie wystartuje już 14 czerwca 2022 roku! Oficjalny komunikat ujawnił również cenę abonamentu, za który przyjdzie nam zapłacić 28,99 zł miesięcznie, bądź 289,90zł za wariant całoroczny.W bibliotece Disney+ znajdzie się cała masa produkcji oryginalnych oraz tych spod szyldu marek takich jak Marvel, National Geographic, Star Wars czy Pixar. Obejrzymy tam również produkcje 20th Century Fox czy FX – w tym odcinki popularnych Simpsonów.

W dniu premiery najprawdopodobniej nie zobaczymy ilość dostępnych tytułów znanej z amerykańskiej wersji platformy. Oferta będzie jednak z pewnością stale rozbudowywana o kolejne produkcje, z których większość tradycyjnie nie będzie dostępna u konkurencji.

Więcej szczegółów dowiemy się już niebawem, a najwcześniej przeczytacie o nich na oficjalnej stronie usługi!Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: