KINO I SERIALE NEWS

Dowiedzieliśmy się ile sezonów może dostać Wednesday!

Nowa produkcja ze stajni Netflixa przyjęła się bardzo ciepło zarówno przez widzów jak i recenzentów. Dobre wyniki Wednesday z pewnością przełożą się na finanse, co zwiększa szanse na potencjalne kontynuacje. Showrunner produkcji, ujawnił ilu sezonów serialu możemy się spodziewać. 

 

Spin-off kultowej Rodziny Addamsów, skupiający się na postaci Wednesday, raczej na pewno nie skończy się na jednym sezonie. Produkcja stworzona we współpracy z Timem Burtonem już teraz pobiła wynik oglądalności najnowszego sezonu Stranger Things, a to może być dopiero początek!

W rozmowie z serwisem Variety, showrunner serialu – Miles Millar, zasugerował czego mogą spodziewać się widzowie. Okazuje się, że uniwersum Wednesday jest potencjalnie gotowe na więcej niż dwa sezony, co potwierdza wypowiedź Millara:„Od początku tworzenia Wednesday, staraliśmy się, aby potencjał uniwersum wystarczył na kilka sezonów. Tego nigdy nie da się przewidzieć, ale podejrzewaliśmy, że serial odniesie sukces. Pracowaliśmy więc nad historią tak, by mogła rozciągnąć się na 3 lub 4 sezony. Oczywiście wciąż ona ewoluuje, więc wszystko może się zmienić. Bardzo często wymaga to rozeznania tego których bohaterów polubią fani, aby potencjalnie bardziej rozwinąć ich historie. Dążyliśmy do tego, aby scenariusz był gotowy na tego typu zmienne, jednak z pewnością chcemy stworzyć kolejne sezony.”

Drugi sezon Wednesday póki co nie został oficjalnie potwierdzony. Nie znamy więc jego choćby przybliżonej daty premiery, jednak to może się zmienić już niebawem.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.