ANIME I MANGA NEWS

Dr. Stone – 3. sezon serii zadebiutuje w 2023 roku

Zakończona kilka dni temu Jump Festa, odsłoniła przed nami datę premiery 3. sezonu serii Dr. Stone! Kontynuacji anime niestety nie zobaczymy w przyszłym roku, jednak twórcy nie pozostawią fanów z niczym. W 2022 czeka nas bowiem animowany special! 

 

Zgodnie z informacjami podanymi podczas Jump Festy, emisja 3. sezonu Dr. Stone’a przewidziana jest dopiero na 2023 rok. Na razie nie sprecyzowano w jakim konkretnie okresie możemy spodziewać się premiery kontynuacji, jednak okazało się, że czeka nas inna niespodzianka! 

W przyszłym roku, zobaczymy animowany special, który będzie osadzony pomiędzy wydarzeniami z 2. i 3. sezonu! Tytuł produkcji to Dr. Stone: Ryusui i skupi się ona na Rysui’u, czyli bohaterze, który pojawi się w 3. sezonie serii. Głosu tytułowej postaci udzieli Ryouta Suzuki, którego możecie kojarzyć z roli Ishigamiego Yuu w serii Kaguya Sama: Love is War. Na razie nie ujawniono ile odcinków złoży się na zapowiedziany special. Wiadomo jednak, że animacją zajmie się studio TMS Entertaiment.

Poniżej możecie zobaczyć nowy film promocyjny, zapowiadający obydwie nadchodzące produkcje: W trakcie Jump Festy dowiedzieliśmy się również czegoś o mangowym pierwowzorze. Twórca serii – Riichirou Inagaki – potwierdził, że główny wątek fabularny powoli zbliża się do wielkiego finału. Manga weszła na etap ostatniego arc’u we wrześniu i najprawdopodobniej zakończy się w 2022 roku.źródło: Anime News Network 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.