ANIME I MANGA NEWS

Dr.Stone – Druga część 3. sezonu na nowym zwiastunie

W połowie czerwca ukazał się 11. odcinek trzeciego sezonu Dr.Stone, wyznaczając tym samym koniec jego pierwszej części. Po kilkutygodniowym okresie przerwy, seria już niebawem powróci na nasze ekrany. Nadchodzące odcinki otrzymały nowy zwiastun i zadebiutują jeszcze tej jesieni! 

 

Druga część trzeciego sezonu anime Dr.Stone otrzymała oficjalny zwiastun, przy okazji którego potwierdzono dokładny termin premiery. Seria zadebiutuje już 12 października 2023 roku, kiedy to ukaże się wyczekiwany 12. odcinek trzeciego sezonu.

Cały 3. sezon Dr.Stone ma składać się z 22 odcinków, co oznacza, że drugi part – identycznie jak pierwszy – zawierać będzie 11 epizodów. Wspomniany wyżej zwiastun możecie obejrzeć tutaj:Dla osób, które porzuciły serię może to być dobry moment, aby rozważyć jej nadrobienie. Trzeci sezon wprowadził do serii nowych bohaterów i pokierował fabułę w ciekawym kierunku, gdzie priorytetem jest obecnie ustalenie przyczyny petryfikacji Ziemi. Ogólnie mówiąc – robi się całkiem interesująco.

Manga Dr.Stone zadebiutowała na łamach magazynu Weekly Shonen Jump dokładnie 6 marca 2017 roku. Manga do teraz sprzedała się w łącznej ilości ponad 15 milionów kopii oraz doczekała się trzech sezonów animowanej adaptacji.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.