ANIME I MANGA NEWS

Dragon Ball DAIMA – Nadciąga nowe anime ze świata Dragon Ball!

Podczas nowojorskiego Comic Con’a fani uniwersum Dragon Ball w końcu dowiedzieli się czego dotyczyła zwiastowana od jakiegoś czasu zapowiedź. Nadciąga nowa seria anime zatytułowana Dragon Ball DAIMA

 

Podczas wczorajszego dnia New York Comic Con, studio Toei Animation zapowiedziało nową odcinkową serię ze świata Dragon Ball. Nadchodzące anime otrzymało tytuł Dragon Ball DAIMA i ma zadebiutować w sezonie jesiennym 2024 roku!  

Nadchodząca produkcja ponownie ukaże znanych już bohaterów w swoich młodszych wersjach. Na myśl od razu przychodzi wam zapewne skojarzenie z Dragon Ball GT, jednak wbrew pozorom DAIMA prezentować będzie zupełnie odrębną historię.

W sieci pojawił się pierwszy pełnoprawny zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej:Oryginalny twórca uniwersum, Akira Toriyama – zgodnie z udostępnionymi informacjami – ma być mocno zaangażowany w proces produkcyjny zapowiedzianej serii. Mangaka udzielił nawet komentarza w związku z nadchodzącą serią, który usłyszeć mogli uczestnicy NYCC:

„Cześć. Jestem Akira Toriyama.

Pracuje właśnie nad nową produkcją ze świata Dragon Ball. Tytuł to „Dragon Ball DAIMA”.

„DAIMA” to wymyślony zwrot, stworzony z japońskich znaków „大魔”. Na angielski przetłumaczyć to można mniej więcej jako „evil”.

W wyniku spisku Goku i jego przyjaciele stają się mali.
Aby wszystko naprawić, udadzą się do nowego świata!
To będzie wielka przygoda z intensywną akcją w nieznanym i tajemniczym świecie.

Ponieważ Goku musi nadrobić swoje drobne rozmiary, do walki używa swojego Nyoibo, czego nie widziano od dłuższego czasu.

Wymyśliłem historię i scenerię, a także wiele poszczególnych projektów.
Wkładam w [ten projekt] o wiele więcej niż zwykle!

Mam nadzieję, że spodobają wam się te nieco inne niż zazwyczaj bitwy, które będą zarówno potężne jak i urocze.”Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.