GAMING NEWS TECHNOLOGIA

Dreams VR oficjalnie zapowiedziane. Bezpłatna aktualizacja nastąpi jeszcze w tym miesiącu!

Dreams od studia Media Molecule jest produkcją ekskluzywną dla konsoli PS4, którą ciężko jest jednomyślnie zakwalifikować jako grę. Tytuł pozwala bowiem na tworzenie własnych gier, animacji, czy poszczególnych modeli oraz na zwiedzanie kreacji (snów) innych użytkowników. Już niedługo będzie to możliwe w wirtualnej rzeczywistości!

Po premierze Dreams, która nastąpiła 14 lutego bieżącego roku, produkcja została przywitana bardzo pozytywnymi ocenami recenzentów, a następnie równie ciepło przyjęta przez graczy, którzy po dziś dzień tworzą w niej zapierające dech w piersiach kreacje. Powstają w niej coraz większe projekty, takie jak choćby fanowska gra z uniwersum Avatar: Legenda Aanga, a jako, iż Dreams ma być wspierane przez dobrych kilka lat, z pewnością zadziwi nas wszystkich niejednokrotnie. Od 22 lipca, tytuł wzbogacony zostanie o wsparcie dla VR, co potwierdza opublikowany wczoraj zwiastun:

 

Dreams miało pierwotnie obsługiwać PlayStation VR praktycznie od dnia premiery, jednak twórcy potrzebowali dodatkowego czasu na doszlifowanie tejże funkcji. Wsparcie dla VR zostanie dodane jako bezpłatna aktualizacja, która pozwoli na tworzenie oraz zwiedzanie kreacji innych w wirtualnej rzeczywistości, co jeszcze bardziej uwydatni oniryczną przesłankę tytułu produkcji.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.