ANIME I MANGA NEWS

Druga część 1. sezonu Spy x Family na nowym zwiastunie

Po niezwykle udanym debiucie serii Spy x Family nadchodzi pora na kolejną porcję odcinków. Kontynuacja szpiegowskiego anime zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, a w sieci już teraz pojawił się zwiastun drugiej części 1. sezonu! 

 

Pierwsza partia odcinków Spy x Family przyjęła się wręcz wyśmienicie. Seria błyskawicznie uzyskała ogromny rozgłos, a jej kontynuacja jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tej jesieni. Jak dowiedzieliśmy się jakiś już czas temu, druga część 1. sezonu zadebiutuje już 1 października 2022 roku! 

Do sieci trafił teraz natomiast świeży zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej:Wcześniejsze pogłoski sugerują, że na cały 1. sezon serii złożyć ma się 25 odcinków. Oznacza to, że druga część będzie zawierać 13 epizodów. W kontynuacji czeka nas nie mniej akcji niż w pierwszych odcinkach, zwłaszcza, że rodzina Forgerów powiększy się o nowego domownika.

Manga autorstwa Tatsuyi Endo zadebiutowała w marcu 2019 roku i sprzedała się od tego czasu ponad 21 milionach egzemplarzy. Ogromny wpływ na sprzedaż mangi miała oczywiście premiera anime, gdyż jeszcze w sierpniu zeszłego roku liczba ta była ponad 4 razy mniejsza.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.