ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Drugi sezon anime Beastars z datą premiery na Netflixie!

Drugi sezon serii Beastars zadebiutował w Japonii 5 stycznia 2021 roku. Od emisji pierwszego odcinka minęło już kilka dobrych miesięcy, a więc powoli przymierzamy się do globalnej premiery na Netflixie. Pojawił się nowy zwiastun, wraz z którym dowiedzieliśmy się kiedy Beastars 2 trafi do biblioteki serwisu! 

 

Pierwszy sezon adaptacji mangi autorstwa Paru Itagaki, ukazał się na Netflixie w marcu zeszłego roku. Na Beastars 2 trzeba było trochę poczekać, jednak w końcu poznaliśmy konkretną datę premiery serii! Drugi sezon otrzymał nowy zwiastun, dzięki któremu wiemy już, że debiut anime poza Japonią, przewidziany jest na 15 lipca 2021 roku. 

Beastars 2 – tak samo jak sezon pierwszy – zamknie się w 12. odcinkach. Najnowszy zwiastun, okraszony piosenką YAOSOBI – MONSTER z nowego openingu, możecie zobaczyć poniżej:Manga Itagaki zadebiutowała na łamach magazynu Weekly Shōnen Champion we wrześniu 2016 roku. Ostatni rozdział ukazał się w październiku 2020. 

Trzeci sezon nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, jednak wszystkie znaki na niebie wskazują, że anime powinno doczekać się kontynuacji.źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.