ANIME I MANGA NEWS

Drugi sezon anime Fire Force z pierwszym zwiastunem oraz datą premiery!

Emisja najnowszego anime od twórcy Soul Eatera, Atsushi Ōkubo, zakończyła się pod koniec zeszłego roku. Seria została odebrana bardzo pozytywnie, a kontynuacja była pod wieloma względami, rzeczą oczywistą. Przybliżona data premiery drugiego sezonu Fire Force została właśnie zapowiedziana, a na YouTube pojawił się pierwszy, konkretny trailer. 

Ogłoszenie dotyczące nowego sezonu Enen no Shouboutai (Fire Force) pojawiło się dziś na oficjalnej stronie internetowej serii. Zgodnie z opublikowanymi informacjami, do obsady aktorskiej dołączyła Miyuri Shimabukuro(Carole/”Carole & Tuesday„), która wcieli się w rolę nowej postaci kobiecej – Kasugatani Inke. Znacząca zmiana nastąpiła również na stanowisku reżyserskim, gdzie odpowiedzialny za pierwszy sezon Yuki Yase, zostanie zastąpiony przez Tatsumi Minakawe. Premiera drugiego sezonu Fire Force ma planowo odbyć się w lipcu tego roku, jednak z wiadomych względów, data ta może ulec zmianie. 

W powyższym zwiastunie uwzględniony został utwór, który będzie akompaniamentem do opening’u serii, czyli Aimer -『SPARK-AGAIN』. Poza wspomnianymi zmianami obsady oraz głównego reżysera, nastąpiły również drobne zmiany w ekipie produkcyjnej, w tym wśród animatorów, których zasili Neito Hirohara, pracujący już między innymi nad Cells at Work!.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.