ANIME I MANGA NEWS

Drugi sezon anime Made in Abyss z ogłoszoną datą premiery!

Kontynuację serii Made in Abyss ogłoszono jeszcze w maju zeszłego roku, jednak dopiero teraz poznaliśmy jej oficjalną datę premiery. Drugi sezon zadebiutuje już w trakcie tegorocznych wakacji i nie zabraknie w nim nowych bohaterów! 

 

Producenci animowanej adaptacji mangi autorstwa Akihito Tsukushi’ego w końcu ujawnili nam oficjalną datę premiery nowych odcinków. Drugi sezon Made in Abyss – o podtytule The Golden City of the Scorching Sunzadebiutuje już w lipcu 2022 roku!

Równolegle z ogłoszeniem daty premiery ujawniono również aktorów głosowych, którzy wcielą się czwórkę nowych bohaterów. Są to:

  • Misaki Kuno jako Faputa (aktorka znana m.in. z roli Hawk w Nanatsu no Taizai)
  • Yuka Terasaki jako Vueko (aktorka znana m.in. z roli młodego Itachi’ego w Naruto: Shippuuden)
  • Hiroaki Hirata jako Wazukyan (aktor znany m.in. z roli Sanji’ego w One Piece)
  • Mitsuki Saiga jako Belaf (aktorka znana m.in. z roli Yeleny w Attack on Titan)

Pełnoprawny zwiastun drugiego sezonu Made in Abyss został opublikowany jeszcze w zeszłym roku i możecie zobaczyć go poniżej:Warto nadmienić, iż w 2020 roku zadebiutował pełnometrażowy film Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul. Stanowi on bezpośrednią kontynuację zdarzeń z sezonu pierwszego. Jeśli chcecie więc być na bieżąco, powinniście obejrzeć go przed nadchodzącymi odcinkami! 

Co ciekawe – już w niedalekiej przyszłości – Made in Abyss doczeka się aktorskiej adaptacji od wytwórni Columbia Pictures, o czym więcej przeczytacie tutaj.źródło: Anime News Network 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.