ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Drugi sezon Beastars z ogłoszoną datą premiery!

Pierwszy sezon „Zwierzogrodu w wersji anime” został odebrany przez widzów bardzo pozytywnie, zostawiając otwartą na oścież furtkę dla drugiego sezonu serii. Animowana adaptacja mangi autorstwa Paru Itagaki powróci już na początku przyszłego roku i podobnie jak pierwszy sezon, pojawi się również na Netflixie.

 

Beastars zdecydowanie można uznać za pozycję godną uwagi, która w sposób kapitalny wykorzystała potencjał motywu humanoidalnych zwierząt. Poza świetnie prezentującą się warstwą audiowizualną zawiera wiele dobrze zrealizowanych wątków socjologicznych oraz trafne zastosowania popkulturowych archetypów poszczególnych przedstawicieli globalnej fauny.

Te i inne powody zapewniły serii całkiem spore grono fanów, którzy drugi sezon Beastars otrzymają już 5 stycznia 2021 roku. 

Wyżej wspomniana data tyczy się oczywiście pierwszej emisji w japońskiej telewizji. Drugi sezon również trafi na platformę Netflix, jednak podobnie jak w przypadku pierwszego, stanie się to z kilkumiesięcznym opóźnieniem.

Pierwsze 12 odcinków Beastars emitowanych było w Japonii od października 2019 roku, natomiast Netflixowa premiera serii miała miejsce dopiero w marcu 2020. Możemy więc domyślać się, że drugi sezon zasili bibliotekę Netflixa w okolicach czerwca 2021 roku. 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.