ANIME I MANGA NEWS

Drugi sezon Kimetsu no Yaiba z nowym teaserem i grafiką promującą!

Drugi sezon Kimetsu no Yaiba zdecydowanie zaliczyć można do najbardziej wyczekiwanych premier całej branży. Dokładna data premiery serii wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak studio Ufotable udostępniło nowy teaser oraz grafikę promującą! 

 

Podczas wydarzenia Demon Slayer Matsuri Online potwierdzono, że drugi sezon Demon Slayera zobaczymy jeszcze w tym roku! Informacja nie została doprecyzowana, jednak są pewne trafne przypuszczenia jeśli chodzi o precyzyjniejszy termin debiutu serii.

Spekulacji na temat daty premiery podjął się serwis Yahoo Japan, sugerując, że drugi sezon zadebiutuje w październiku. Jest to termin bardzo prawdopodobny, zwłaszcza, że nie koliduje z podobnie wyczekiwanym Attack on Titan, które powraca z drugą częścią czwartego sezonu już tej zimy.

Na oficjalne wieści musimy poczekać, jednak tymczasem, w sieci pojawił się nowy teaser oraz grafika promująca:Drugi sezon Kimetsu no Yaiba stanowić będzie bezpośrednią kontynuację wydarzeń z pełnometrażowego Mugen Train.

Nadchodzące odcinki adaptować będą wątek “Entertainment District Arc”, który w pierwowzorze obejmuje 29 rozdziałów. Fabuła wątku skupi się na Tanjiro, Zenitsu i Inosuke, którzy w towarzystwie Filara Dźwięku, udadzą się na niebezpieczną misje do tokijskiego dystryktu Yoshiwara.źródło: HITC

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: