KINO I SERIALE NEWS

Drugi sezon Squid Game oficjalnie zapowiedziany!

Choć niedawne doniesienia sugerowały, że na drugi sezon Squid Game poczekamy nawet do 2024 roku, prawda okazała się zgoła inna. Kontynuacja została potwierdzona już w listopadzie zeszłego roku. Teraz dostała natomiast oficjalną zapowiedź, okraszoną słowami „już wkrótce”!

 

Premiera pierwszego sezonu Squid Game odbiła się szerokim echem na całym świecie, a sam serial do teraz pozostaje największym hitem w historii Netflixa. Mimo ogromnej popularności – reżyser tytułu – Hwang Dong-hyuk, dość długo utrzymywał, że kontynuacja nie ukaże się w najbliższym czasie.

Stan ten z jakiegoś powodu uległ diametralnej zmianie, gdyż drugi sezon Squid Game właśnie otrzymał oficjalną zapowiedź!Na oficjalnym koncie Netflixa na Twitterze pojawił się krótki teaser prezentujący lalkę znaną z pierwszego sezonu. Klip niestety nie zdradza nam szczegółów takich jak daty premiery, jednak ta została podsumowana słowami „już wkrótce”.

Nieco więcej ujawnia natomiast dołączony do wpisu list od twórcy serialu – Hwang Dong-hyuk’a. Jego treść brzmi następująco:

Nadchodzi kompletnie nowa runda!

12 lat zajęło mi doprowadzenie do premiery pierwszego sezonu Squid Game. Serialu, który został największym hitem Netflixa w zaledwie 12 dni. 

Jako scenarzysta, reżyser i producent Squid Game, składam ogromne podziękowania wszystkim fanom na całym świecie. Serdecznie dziękuje wam za to, że oglądacie i cieszycie się naszą produkcją. 

 Gi-hun powróci już niedługo, Front Man powróci już niedługo. Nadchodzi 2. sezon!  Możliwe, że zobaczycie w nim też mężczyznę w garniturze od gry w ddakji. Pojawi się również kompletnie nowy bohater – Cheol-su.

Dołączcie do nas jeszcze raz i przeżyjcie kompletnie nową rundę.  

Wygląda na to, że na razie to wszystko co wiemy. O wszelkich aktualizacjach związanych ze Squid Game 2 z pewnością przeczytacie na naszej stronie.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.